Chemia motoryzacyjna

W ofercie profesjonalnej chemii motoryzacyjnej znajdziesz preparaty do skutecznego i szybkiego czyszczenia różnego rodzaju elementów w samochodzie. Proponujemy środki do opon, dzięki którym pozbędziesz się brudu oraz zanieczyszczeń. Produkt pozostawia także błyszczącą warstwę, która wpływa na estetyczny wygląd całego auta. W ofercie znajdują się również środki do kokpitu, które sprawdzają się do regularnego czyszczenia pulpitu. Z kolei preparaty do czyszczenia klimatyzacji pozwolą Ci na skuteczne pozbycie się bakterii i grzybów. Wpłynie to nie tylko na Twój komfort podczas jazdy, ale także bezpieczeństwo. Na uwagę zasługują profesjonalne środki warsztatowe. Wśród nich znajdziesz zmywacz do hamulców, odrdzewiacz czy płynny smar. Polecamy również zmywacz do silnika, który w skuteczny sposób usuwa zanieczyszczenia. Można go stosować niezależnie od rodzaju pojazdu, np. w samochodach osobowych, ciężarówkach czy nawet kosiarkach. Uzupełnieniem naszej oferty jest spray spawalniczy, klej, uszczelniacz oraz różnego rodzaju silikony.

Postaw na wysoką jakość

Jako profesjonalna firma z Krakowa oferuje produkty warsztatowe, które powstały z myślą o skuteczności i wysokiej jakości. Każdy skład jest opracowywany w sposób dokładny, a następnie wielokrotnie sprawdzana i poddawana testom. Dzięki temu możemy zaproponować preparaty warsztatowe, które są niezwykle wydajne i bezpieczne podczas stosowania. Wyróżniają się także długą datą przydatności, która przeważnie wynosi 36 miesięcy od momentu wyprodukowania. Proponowana przez nas chemia motoryzacyjna jest również prosta w użyciu. To zasługa wygodnych opakowań, które są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Zobacz naszą ofertę i wybierz produkty, które spełnią Twoje oczekiwania.

 • Biały smar litowy 500 ml

  Grafen Professional biały smar litowy jest odporny na działanie wody i duże obciążenia, posiada konsystencję półstałą, nie spływa z powierzchni pionowych i ma dobrą przyczepność. 

  Więcej
 • Kontakt spray 500 ml

  Grafen Professional Kontakt jest sprayem specjalnym do aplikowania na kontakty i kable elektryczne. Dzięki specjalnej formule zapobiega rdzy i korozji, jest hydrofobiczny i nie pozostawia chemicznego osadu. 

  Więcej
 • Płynny smar 500 ml

  Płynny smar firmy Grafen Professional jest stworzony, aby zredukować tarcie pomiędzy metalami oraz / lub metalami z powierzchniami plastikowymi. Właściwości produktu pozwalają na obniżenie tarcia, zużycia.

  Więcej
 • Smar miedziowy 500 ml

  Smar miedziowy GRAFEN PROFESSIONAL w sprayu to wysokotemperaturowy, szybkoschnący smar na bazie czystej miedzi. Produkt redukuje tarcie części metalowych, eliminuje piski, jest odporny na działanie wody, zasad, słonej wody i kwasów.

  Więcej
 • Spray spawalniczy 400 ml

  Spray do spawania Grafen Professional bez silikonu jest sprayem specjalnym, łatwo usuwa i zapobiega przywieraniu odprysków na powierzchniach metalowych w trakcie procesu spawania i eliminuje potrzebę dłutowania, szlifowania lub szczotkowania drutu po spawaniu. 

  Więcej
 • Zmywacz do gaźników 500 ml

  Produkt GRAFEN Professional jest Sprayem czyszczącym przeznaczonym dla części gaźnika, przepustnic oraz przepływomierzów. Zawiera rozpuszczalniki, które zwiększają efektywność czyszczenia produktu.

  Więcej
 • Zmywacz do smoły 500 ml

  GRAFEN PROFESSIONAL zmywacz do smoły jest specjalnym preparatem do usuwania brudu / smaru / smoły z części samochodowych takich jak drzwi, zderzaki oraz maski bez uszkadzania lakieru.

  Więcej
 • GRAFEN Professional Multi-Penetrant 400

  GRAFEN Professional Multi-Penetrant 400 ml jest produktem przeznaczonym do smarowania, czyszczenia i luzowania oraz do zastosowań serwisowych ogólnego przeznaczenia.

  Więcej
 • Środek do czyszczenia klimatyzacji GRAFEN Professional

  Środek do czyszczenia klimatyzacji marki GRAFEN PROFESSIONAL jest sprayem jednokrotnego użytku aby oczyścić systemy klimatyzacji pojazdu.

  Więcej
 • Środek do kokpitu GRAFEN Professional 200

  Grafen Professional 200 ml cocpit jest specjalnym Sprayem do czyszczenia i ochrony pulpitu sterowniczego oraz powierzchni skórzanych.

  Więcej
 • Środek do opon GRAFEN Professional 500

  Spray do opon GRAFEN Professional 500 ml jest produktem specjalnym do nabłyszczania opon.

  Więcej
 • Zmywacz do silnika GRAFEN Professional 500

  Zmywacz do silnika GRAFEN PROFESSIONAL 500 ml nie pieni się oraz zawiera rozpuszczalniki, które usuwają smar, olej oraz brud na każdym typie silnika.

  Więcej
 • Silikon w sprayu GRAFEN Professional 500

  Silikon w sprayu Grafen Professional 500 ml jest czystym efektywnym smarem, wysokiej jakości silikonem w aerozolu na bazie oleju.

  Więcej
 • Odrdzewiacz GRAFEN Professional

  Grafen Professional odrdzewiacz jest sprayem nie zawierającym silikonu, który skutecznie usuwa rdzę.

  Więcej
 • Zmywacz GRAFEN Professional

  Zmywacz GRAFEN Professional czyści kurz i smar na wszystkich częściach hamulców oraz sprzęgła w najbardziej efektywny sposób.

  Więcej
Script logo