Klej i uszczelniacz Grafen Hybryda 35

HYBRYDA 35 ULTRA CLEAR TRANSPARENTNY – klej uszczelniacz MS polimer to szybkoschnący i wytrzymały klej. To szczeliwo nowej generacji wolne od izocyjanianów, które łączy wszystkie właściwości mechaniczne poliuretanu i uszczelniacza silikonowego.

Znajduje on zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu, takich jak: budownictwo, motoryzacja, przemysł stoczniowy.

Zastosowanie:

  • Dla branży budowlanej, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, jako elastyczny klej i uszczelniacz.
  • Izolacja elementów okiennych i drzwiowych.
  • Łączenie drewna i konstrukcji metalowych.
  • Instalacja i izolacja elementów elewacyjnych.
  • Klejenie i fugowanie paneli, progów, parapetów, listew dekoracyjnych, płyt izolacyjnych, korka, szkła i wełny mineralnej na podłożach z drewna, płyty wiórowej, tynku, cegły, betonu, metalu, kamienia naturalnego (marmur, granit, itp.).
  • Nie zaleca się stosowania w materiałach PMMA i poliwęglanowych oraz do materiałów takich jak PE, PP, PTFE Teflon, silikony i bitumiczne substraty.

Sposób użycia:

Miejsce kontaktowe musi być suche, czyste wolne od pyłu, oleju i smaru. W celu uzyskania równej szczeliny oraz uniknięciu zabrudzenia okolic użyj taśmy maskującej, którą należy usunąć zaraz po zakończeniu obróbki fugi. Zastosowany uszczelniacz należy wygładzić natychmiast mokrą łopatką lub palcem. Nakładać ręcznym lub pneumatycznym pistoletem do uszczelniaczy. Zaleca się przeprowadzenie próby.

SKLEJA WSZYSTKO WSZĘDZIE NA ZAWSZE.

Script logo