Silikon sanitarny Grafen Professional

Silikon sanitarny Grafen 280 ml. Łatwy w stosowaniu sanitarny silikon o kwaśnym systemie utwardzania opracowany do spoinowania i fugowania materiałów takich jak: szkło, ceramika, aluminium, metali i okien w kuchniach i łazienkach. Odporny na ozon oraz promieniowanie UV. Charakteryzuje się doskonałą elastycznością i przyczepnością do podłoży nieporowatych.

Zastosowanie:

 • Uszczelnianie spoin w pomieszczeniach o dużej wilgotności.
 • Uszczelnienia i połączenia szklarskie.
 • Fugi między wanną, umywalką, zlewozmywakiem, kabiną prysznicową a ścianą.
 • Uszczelnianie instalacji wodociągowo-kanalizacyjnych.
 • Fugowanie płytek ceramicznych.

Sposób użycia:

Miejsce kontaktowe musi być suche, czyste wolne od pyłu, oleju i smaru. W celu uzyskania równej szczeliny oraz uniknięciu zabrudzenia okolic należy użyć taśmy maskującej, którą należy usunąć zaraz po zakończeniu obróbki fugi. W przypadku głębokich szczelin użyć sznura dylatacyjnego. Zastosowany uszczelniacz należy wygładzić natychmiast mokrą łopatką lub palcem. Nakładać ręcznym lub pneumatycznym pistoletem do uszczelniaczy. Zaleca się przeprowadzenie próby.

Grafen najlepszy silikon sanitarny.

Wysokiej klasy silikon sanitarny wykazuje skuteczność na różnych typach powierzchni. Specyficzne właściwości pozwalają zastosować go w pomieszczeniach o podniesionej wilgotności, w tym w sanitariatach. Jest niezbędny w przypadku konieczności dotarcia do trudno dostępnych obszarów, takich jak fugi znajdujące się pomiędzy poszczególnymi urządzeniami sanitarnymi a ścianą. Z jego pomocą można skutecznie uszczelnić połączenia pomiędzy płytkami ceramicznymi. Preparat stanowi doskonały wybór w przypadku miejsc narażonych na bezpośrednie działanie wody. Bez obaw można go stosować w pobliżu umywalki, kabiny prysznicowej, wanny czy zlewozmywaka. Doskonale sprawdza się nie tylko w łazience, ale także w kuchni, pomagając zadbać o efektywne uszczelnienie instalacji wodociągowych. Może być wykorzystywany do spoinowania przestrzeni międzyokiennych. Szeroki zakres zastosowań wpływa na jego popularność. Preparat jest bardzo prosty w użytkowaniu i zapewnia szybki efekt utwardzania. Wykazuje kompatybilność w przypadku takich materiałów, jak ceramika, szkło, aluminium i różne rodzaje powierzchni metalowych. Sprawdza się także w przypadku rozbudowanych instalacji kanalizacyjnych.

Kolory: biały, bezbarwny, szary, brązowy, beżowy i czarny.

Silikon pakowany jest po 12 sztuk w kartonie.

 • Silikon sanitarny Grafen bezbarwny

  Silikon sanitarny Grafen bezbarwny

 • Silikon sanitarny Grafen biały

  Silikon sanitarny Grafen biały

 • Silikon sanitarny Grafen brązowy

  Silikon sanitarny Grafen brązowy

 • Silikon sanitarny Grafen czarny

  Silikon sanitarny Grafen czarny

 • Silikon sanitarny Grafen szary

  Silikon sanitarny Grafen szary

Script logo