Zmywacz do silnika GRAFEN Professional 500

Zmywacz do silnika GRAFEN PROFESSIONAL 500 ml nie pieni się oraz zawiera rozpuszczalniki, które usuwają smar, olej oraz brud na każdym typie silnika. Dzięki swoim właściwościom może być łatwo aplikowany oraz penetruje powierzchnie silnika. Sprawia, że sprzęt działa płynniej oraz dłużej. Produkt nadaje się również do czyszczenia wyposażenia przemysłowego, narzędzi, podłóg garażowych, kosiarek, podjazdów.

Skuteczny zmywacz to produkt uniwersalny – nada się do każdego rodzaju silnika. Posiada specjalnie opracowany skład, który zapewnia mu efektywne działanie. Dzięki odpowiednio skomponowanej mieszance rozpuszczalników znakomicie i szybko usuwa zabrudzenia. Atutem produktu jest jego opakowanie, które umożliwia precyzyjną aplikację preparatu na obszar wymagający czyszczenia.

Aplikacja:

  1. Przeczytaj część ostrzegawczą przed użyciem.
  2. Zabezpiecz części plastikowe, elektroniczne lub te, które są wrażliwe na rozpuszczalniki i rozgrzej silnik dla łatwiejszego czyszczenia, a następnie go wyłącz.
  3. Wstrząśnij puszką 15-20 razy i pryskaj bezpośrednio.
  4. Użyj skrobaka i / lub szczoteczki, aby usunąć wszelkie grube lub twarde nagromadzenie brudu, smaru czy nieczystości. W celu uzyskania efektywności poczekaj 5-10 minut.

Kiedy warto zastosować zmywacz do silnika?

Preparat Grafen Professional jest zalecany do różnych typów zabrudzeń charakterystycznych dla powierzchni silnika. Świetnie sprawdza się między innymi w przypadku oleju oraz smaru. Dzięki zawartości odpowiednich substancji aktywnych znakomicie rozpuszcza uporczywe zabrudzenia. Regularne stosowanie zmywacza gwarantuje silnikowi bardzo dobrą konserwację i pozwala przedłużyć jego żywotność.

Do czego można zastosować zmywacz do silnika?

Produkt nie jest dedykowany wyłącznie silnikom samochodowym. Ze względu na wysoką skuteczność w rozpuszczaniu zabrudzeń jest doskonały także do szeroko pojętego czyszczenia przemysłowego. Z powodzeniem można go wykorzystywać do usuwania zabrudzeń z narzędzi warsztatowych, posadzki garażu lub narzędzi spalinowych, takich jak na przykład kosiarka.

Script logo